Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen dy vjedhës në Prilep, kapen në flagrancë

MPB Maqedoni njofton se me datë sot (22 shkurt) në ora 03:10 në rrugën “Vasko Karangeleski” në Prilep, zyrtarë policorë nga i kanë arrestuar D.Xh.(36) dhe K.Sh.(42), të dy nga Prilepi.

“Ata janë gjetur duke kryer një vjedhje në një objekt shëndetësor në Prilep dhe me to janë gjetur sende metalike dhe të mprehta”.

“Personat janë ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tyre do të bëhet kallëzimi përkatës”, thonë nga MPB.

Related posts

Arrestohet i arratisuri nga burgu i Gostivarit

Xh M

Arrestohet një person për sulm fizik në Balindoll

Xh M

Ndalohet një person në Ohër, i gjendet droga

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky