Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen dy polakë pasi janë përleshur me një 19-vjeçare nga Shkupi

Dy burra nga Polonia janë përleshur me një 19-vjeçare nga Shkupi në qendër të qytetit.

 

Me datë 29.10.2022 në ora 00:30 para një objekti hoteliere në zonën e Qendrës nga ana e zyrtarëve policorë nga SPB Shkupi janë privuar nga liria K.K.(30) dhe M.M.B.(38), të dy nga Republika e Polonisë sepse sipas raportit kane marrë pjesë në prishjen e rendit dhe qetësisë publike me konfrontim fizik në mes tyre dhe personit femër S.T(19) nga Shkupi, njofton MPB.

Related posts

Arrestohet në Gjilan i dyshuari për vjedhje të rëndë

D V

Arrestohet hajduti në Kumanovë

Xh M

Sekuestrohen 139 kg drogë dhe fidanë kanabis, arrestohet gruaja, në kërkim burri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More