Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Pejë, nën dyshimin për marrje me prostitucion.

 

“Janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë, pasi që dyshohet se janë marrë me prostitucion.

Të dyshuarit janë dërguar në Gjykatë për Kundërvajtje për procedurë të shpejtë”, thuhet në raport. 

Related posts

Organizuan bixhoz, shoqërohen në polici dy persona nga Drenasi

D V

Kërkohej nga Gjermania/ Arrestohet në Morinë 34-vjeçari nga Podujeva

N E

Vdesin nga COVID-19 nënë e bir nga Zhegra e Gjilanit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More