Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen dy narko dilerë nga Prilepi

Dje zyrtarët policorë nga zyra e jashtme për punë kriminalistike në Prilep, kanë arrestuar 35 vjeçarin E.D nga Prilepi. Në shtëpinë e tij gjatë bastisjes, janë gjetur marihuanë dhe matëse digjitale, informon Zhurnal.

 

Gjithashtu, në Prilep është arrestuar edhe një 35 vjeçar tjetër me iniciale D.XH. Gjatë kontrollit në veturën e tij “Ford Fiesta” është gjetur amfetaminë.

Dy personat janë dërguar në stacion policor dhe kundër tyre od të ngritet kallëzim adekuat penal./Zhurnal.mk

Related posts

Aksidenton 14-vjeçarin në Këlcyrë dhe largohet nga vendngjarja, policia në kërkim të 30-vjeçarit

D V

Nxënësit përleshen në një shkollë të mesme në Veles

D V

Arrestohen dy persona nga Tetova, shkaktuan zjarr në një kazino, u lënduan dhe dy policë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More