Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen dy kumanovarë, dyshohet se dogjën një veturë!

Kumanovë, 13 janar- Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë njofton se janë arrestuar dy persona të cilët dyshohet se kanë djegur një veturë në Kumanovë, përcjell TV21. Të arrestuarit dyshohet se kanë kryer vepërn në dhjetor të viti 2021.
“Dje në ora 17:05, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë kanë arrestuar 27-vjeçarin B.Sh. dhe 33-vjeçari Sh.I, të dy nga Kumanova, për shkak të dyshimit se më 8 dhjetor të vitit të kaluar në bulevardin “Brigada e tretë goditëse e Maqedonisë” kanë shkaktuar zjarr në veturën e udhëtarëve “Fiat Dea”, në pronësi të S.K. nga Kumanova”, njoftojnë nga SPB Kumanovë.

 

Related posts

Sanksionohen 167 shoferë për vozitje të shpejtë

Z H

Burri sulmon gruan, gruaja burrin, djali nënën e motrën – disa raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

Ka ndëruar jetë Gorjan Tozija

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More