Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen burrë e grua për braktisje të fëmijës

Policia ka bërë të ditur se një burrë e një grua janë arrestuar në Fushë Kosovë për veprën penale “keqtrajtim apo braktisje e fëmijës”.

 

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Presidentja Osmani për “HuffPost”: Ajo që po shohim në Ukrainë është e ngjashme me atë që përjetuam në Kosovë

D V

Rama: Prishtina ka nevojë për një qendër adekuate për përkrahjen e personave me sindromën Down dhe autizëm

D V

Pas marrëveshjes për targa, takohen Stoltenberg e Lajçak: Zgjidhjet politike afatgjata, interes i përbashkët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More