Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen 9 persona në Strumicë pasi u gjendet drogë

Në periudhën prej ora 18:00 më datën 7 shtator deri në ora 06:00 më 8 shtator, gjatë kohës së mbajtjes së ngjarjes muzikore në parkun e qytetit në Strumicë, policët kanë arrestuar gjithsej 9 persona dhe atë S.S (26), D.S (20), G.B (28), M.A (45), A.S (24), A.M (25) dhe A.B (28) të gjithë nga Shkupi, si dhe Xh.B (40) nga Strumica dhe A.A (19) nga Kavadari.

Gjatë kontrollimit të tyre u është gjetur marihuanë, tableta dhe materie pluhuri./Zhurnal.mk

Related posts

Shqiptohen 78 sanksione për tejkalim joligjor në territorin e tërë shtetit

D V

177 gjoba në komunikacion në Shkup

Z.H

47 vjeçari nga Shkupi kapet në Gjevgjeli duke kontrabanduar emigrantë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More