Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 46 vjeçari nga Zelenikova, kishte grabitur me dhunë një taksist

Sot në ora 12:00 në rrugën “11 Tetori” në Shkup, policia ka arrestuar 46 vjeçarin N.D nga fshati Vërzhallë komuna e Zelenikovës. Ai dyshohet se më datën 16 shtator ka kryer grabitje. Ai me dhunë ka grabitur të holla nga një shofer taksie, informon Zhurnal.

 

I njejti është arrestuar dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngritet padi adekuate penale./Zhurnal.mk

Related posts

Rrahën mes vete dy vëllezër në Pejë

D V

Vdes një fëmijë në QKUK tri ditë pas aksidentit në trafik

D V

I punësuari në Entin për Nefrologji çdo muaj i’a ka rritur pagën vetes, dëmtoi buxhetin mbi 5500 euro

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More