Agjencia Zhurnal.mk.

“Arratisje romantike”, Kim Kardashian dhe Pete Davidson nisin pushimet në Bahamas

Kim Kardashian dhe Pete Davidson u nisën për një arratisje tropikale në Bahamas të hënën (3 janar), ndërsa romanca e tyre vazhdon të bëhet më serioze.

 

Ylli 41-vjeçar i “Keeping Up With The Kardashians” dhe 28-vjeçari i “Saturday Night Live” u panë në një fushë ajrore në fillim të javës teksa hipën në një avion privat për udhëtimin.

Deri tani ky udhëtim është më thelbësor që kanë bërë dyshja e njohur që kur filluan lidhjen e tyre në tetor të 2021.

Kim u pa me një veshje në të zeza pa mëngë, teksa Pete kishte veshur një këmishë grafike të bardhë me mëngë të gjata me pantallona të shkurtra të bardha që përputhen, si dhe një kapele të bardhë bejsbolli, shkruan DailyMail.

Kim shijoi një mbrëmje të qetë të Vitit të Ri javën e kaluar dhe ajo ndau vetëm disa selfie të zgjedhura për të shënuar rastin.

Ndërkohë, Pete ishte në Miami, Florida, ku bashkë-organizoi festën e Vitit të Ri të këngëtares dhe aktores, Miley Cyrus.

Ylli i Hannah Montana performoi disa këngë solo, dhe dyshja prezantoi gjithashtu performanca nga Saweetie, Jack Harloë, Brandi Carlile dhe motra e vogël e Miley, Noah Cyrus.

Edhe pse largimi nga vendi duket të jetë një ndryshim për Kim dhe Pete, çifti i ri tashmë ka bërë shumë udhëtime që nga fillimi i romancës së tyre.

Meqenëse ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është e vendosur në Los Angeles me katër fëmijët e saj, dhe Pete jeton në New York, ku ai performon për SNL, të dy kanë udhëtuar shpesh për të kaluar kohë me njëri-tjetrin.

Ata u panë më parë duke shijuar pak kohë së bashku më 18 dhjetor, i cili shënoi edhe episodin e fundit të SNL-së përpara një pauze.

Foto: Backgrid

Për shkak të rritjes së rasteve të COVID-19 të shkaktuara nga varianti Omicron, shumica e aktorëve të serialit u larguan nga episodi për arsye sigurie, kështu që Pete e pati mbrëmjen të lirë.

Kujtojmë që ajo dhe Pete kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë gjatë debutimit të saj duke pritur Saturday Night Live në fillim të tetorit.

Ndërsa themeluesja e SKIMS po shijon kohën në Bahamas me dashurinë e saj të re, ish-bashkëshorti i saj, Kanye West gjithashtu po përpiqet të harroi të kaluarën.

Foto: Backgrid

Të shtunën, ai u pa duke darkuar me aktoren Julia Fox, të dy u panë në Miami – ku Pete kishte performuar një natë më parë – dhe darkuan në qytet.

Një burim i afërt me situatën më vonë tha për TMZ se nuk kishte ‘asgjë serioze’ që po ndodhte mes të dyve dhe se Kanye thjesht po ‘përqafonte jetën beqare’ pasi ish-gruaja e tij po bënte të njëjtën gjë.

Related posts

Çiljeta do të bëhet nënë për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet

D V

Kanye West në lidhje me modelen 22-vjeçare, dalin publikisht gjatë një ndeshje basketbolli

D V

Ka 11 fëmijë me nëna të ndryshme, por El Chapo vazhdon të jetë ligjërisht i martuar me gruan e tij të parë – thuhet në librin e ri biografik për të

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More