Agjencia Zhurnal.mk.

Arratiset nga burgu i Dubravës një i burgosur

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se një i burgosur është arratisur sot.

Në njoftim thuhet se ai ishte duke punuar në ruajtjen e bagëtive të fermës së qendrës.

“Shërbimi Korrektues i Kosovës njofton opinionin publik se i dënuari K.B është larguar nga Pavijoni i Gjysmëhapur i Qendrës Korrektuese të Dubravës. I njëjti ishte caktuar me vendpunim në ruajtjen e bagëtive të fermës së qendrës. I njëjti ishte i dënuar me tri vite burgim dhe do të lirohej më, 16.12.2024”, thuhet në njoftim.

Shërbimi Korrektues i Kosovës njofton se për largimin e tij është lëshuar letër rreshtimi dhe është njoftuar edhe policia.

Related posts

Vendimi për dinarin, Osmani dhe Hovenier diskutojnë për propozimet që ofrojnë zgjidhje për planin e tranzicionit

D V

Motra e Ganimete Musliut thotë se deputetja e kaloi me sukses operacionin

D V

Vdekja e katërvjeçares – Ministri Vitia në pritje të raporteve për të marrë masa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy