Agjencia Zhurnal.mk.

Armend Thaqi shpallet ‘Ylli i Javës’

 

“YLLI I JAVËS” për xhiron e tetë në Superligë është shpallur futbollisti i Ballkanit, Armend Thaqi.

Mbrojtësi 29-vjeçar, ishte ndër më të merituarit për përmbysjen e rezultatit nga 0:2 në 3:2 në ndeshjen që skuadra e tij e mposhti Drenicën

Me këtë fitore Ballkani u rikthye në pozitën e liderit në elitën e futbollit kosovar.

Çmimin “Ylli i javës” për mbrojtësin e dorëzoi Arianit Jahaj, specialist i sistemeve të pagesave në BKT.

Related posts

Konferenca “Përballja me dezinformatat në Maqedoninë e Veriut”

Z.H

Si IRL arriti te “gjaku i pistë”?

Xh M

“Tani është koha t’i jepet prioritet paqes dhe sigurisë në Ballkanin Perëndimor”

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More