Agjencia Zhurnal.mk.

Armend Thaqi flet pas derbit: Këtu është kampioni

Ballkani ka mposhtur Pishtinën me rezultatin minimal 0:1 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, përcjell GazetaBlic Sport.

Pas ndeshjes, Armend Thaqi theksoi se kampionët zhvilluan një ndeshje të mirë, teksa ndeshjen e komentoi si derbi të vërtetë.

“I ka plotësu të gjitha kriteret e derbit, një fitore me mërite e jona. Na kanë marrë shumë lehtë, por iu treguam që këtu është kampioni”, tha fillimisht Armend Thaqi për Sport1.

Related posts

Gërkovska: Pjekuri demokratike në periudhën zgjedhore dhe të dimë të dallojmë aktivitetet partiake dhe shtetërore

Xh M

Skandali në Onkologji huton qytetarët  – S’ka detaje nga Prokuroria për hetimet

Xh M

Mariçiq: Jo ndryshime ligjore, por nevojitet dinamikë ku i gjithë procesi për dhënien e pasaportave do të përfundonte këtë verë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy