Agjencia Zhurnal.mk.

Armando Broja me kontratë të re te Chelsea, do të luajë për ekipin e parë

Chelsea po punon për të finalizuar marrveshjen me talentin shqiptar Armando Broja. Sulmuesi pritet të nënshkruajë deri në vitin 2026, informon Zhurnal.

 

Ai ishte në huazim te Vitesse sezonin e kaluar dhe shënoi 10 gola, ndërsa prej sot, Broja do të jetë pjesë e ekipit të parë në para sezonë.

Sukseset e shqiptarëve nuk kanë fund.

Related posts

Vjen reagimi i Granit Xhakës për mungesën në ndeshjen ndaj Spanjës

D V

Talenti Destan Adili në prova te FC Lucern, stërvitet nga legjendat

A.S.

Del Piero: Ronaldo nuk deshi të qëndronte, Allegri nuk bën mrekulli

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More