Agjencia Zhurnal.mk.

Arlinda Dragaj e ‘shkrin’ këngën e Tahir Sinanit

Kënga e Tahir Sinanit, është një nga këngët më të kënduara, nga shumë këngëtarë.

 

Mirëpo, sonte, ky projekt muzikor, është sjell në formën më të mirë, nga këngëtarja Arlinda Dragaj.

Interpretimin e mrekullushëm të këtij projekti muzikor, Arlinda e bëri nën shoqërinë e instrumentistëve.

E veshur me veshje kombëtare dhe me gërshetën e flokëve anash, përpos këndimit, këngëtarja dukej e mrekullueshme, si një malësore e vërtetë.

Related posts

Pas lidhjeve të dështuara, Kim Kardashian kërkon partneri i ardhshëm i saj të jetë avokat apo mjek

Lea Muslija

Kim Kardashian pozon me një unazë fejese me diamant me vlerë prej 33 mijë eurosh

Lea Muslija

Mozzik i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliut: Nëse më falë Zoti djalë, në syneti të tij do të jesh këngëtari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More