Agjencia Zhurnal.mk.

Arjola festoi ditëlindjen, vëmendje mori urimi i Adriana Matoshit

Aktorja dhe ish banorja e “Big Brother VIP”, Arjola Demiri, sot festoi ditëlindjen.

Ajo mbushi 38 vjet, dhe ka marrur urime të shumta nga familjarë, miq e fansat e saj.

 

Në mesin e shumë urimeve ai që na ra në sy është ai i mikeshës së saj të zemrës, Adriana Matoshit.

Aktorja dhe deputetja e njohur nga Kosova nuk i ka kursyer disa fjalë zemre për miken e saj në këtë ditë të veçantë të Arjolës.

Adriana Matoshi ishte mbështetësja më e madhe e Arjolës edhe kur ajo ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Related posts

Loredana ka një ‘mesazh’ për Noizyn

Lea Muslija

Robert Berisha flet për ish-bashkëshorten Nora Istrefi, tregon së çfarë do bënte nëse ajo do e ftonte në dasmë

D V

Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e ditëlindjes së 27-të e shoqëruar nga familja dhe miqtë e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More