Agjencia Zhurnal.mk.

Arjanit Hoxha e konfirmon: Bilall Kasami kandidat për Tetovën

Shkup, 24 gusht – Ministri Arjanit Hoxha konfirmon se kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami do të jetë kandidat për Tetovën, dhe kjo sipas Hoxhës tregon për rëndësinë që i Lëvizja Besa ua ka dhënë këtyre zgjedhjeve duke hyrë në garë me udhëheqësinë më të lartë të partisë.

Ndryshe Bilall Kasami në garën për Tetovën do të ketë përballë Sadi Bexhetin nga PDSH-ja dhe Teuta Arifin nga BDI-ja, ndërsa Aleanca për Shqiptarët ende nuk ka publikuar asnjë emër.

Related posts

Jotoleranca ndaj dallimeve kulturore dhe të tjera në vend, shqetësuese

Xh M

Amvisëritë ruajnë mbi 5 miliardë euro në banka

Xh M

Deri në orën 15:00 në Qendër Zhupë, jehona ishte 32.8 për qind

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More