Agjencia Zhurnal.mk.

Arilena poston fotografi joshëse nga festa e lansimit të albumit dhe ditëlindjes

Këngëtarja ka publikuar fotografi duke u shijuar festën e ditëlindjes.

 

Këngëtarja shqiptare e njohur, Arilena Ara, njihet si një ndër femrat e bukura të ekranit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Arilena së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe lansimit e albumit të ri prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme teksa erdhi mjaft joshëse.

Ajo pranoi komente dhe urime për të dyja arritjet teksa u komplimentua mjaft shumë në seksionin e komenteve për paraqitjen në imazhet e postuara.

Related posts

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

D V

Enca në kërkim të një personi për të shijuar udhëtimet me të – thotë se duhet të jetë beqar, argëtues dhe person i mirë

D V

Kim Kardashian viziton selinë e ‘Fendi’ në Romë, pasi shtëpia e modës i bëri një dhuratë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More