Agjencia Zhurnal.mk.

Arilena dhe Noizy po vijnë me duet

Arilena Ara ka njoftuar se është duke sjellë një bashkëpunim me reperin Noizy. Këngëtarja e ka konfirmuar projektin e ri muzikor përmes njoftimit në rrjetet sociale.

 

“Murderer” do të titullohet kënga e re, e cila do të vijë për fansat e dyshes më 9 korrik (ditën e premte).

Njoftimit, Arilena ia ka bashkëngjitur edhe disa fotografi në të cilat ka pozuar me Noizyn.

Ndryshe, artistja e mirënjohur ka njoftuar së fundmi se është në realizim të albumit të ri njëherësh të parit në karrierë, i cili mban titullin “Pop Art”.

Në anën tjetër, Noizy ditë më parë lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Tunde” që e solli me videoklip. 

Related posts

Rudina Magjistari ndan fotot më të ëmbla me të shoqin dhe Mian

D V

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

Me poza me bikini, Afrona Dika tregon dallimin mes fotografive nga jeta reale dhe atyre në rrjetet sociale

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More