Agjencia Zhurnal.mk.

Arilena Ara shfaqet unike, paralajmëron albumin e ri

Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar albumin e ri.

 

Arilena Ara këngëtarja e dashur e publikut, me një vokal të artë sot ka ndarë me fansat dhe ndjekësit e saj lajmin më të mirë përgjatë karriereës.

“Pop Art” është albumi të cilin bukuroshja e ka paralajmëruar me disa fjalë të mira duke shprehë lumturinë e saj.

“POP ART” THE ALBUM!????
Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë.
E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi!
Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!, ka shkruar Arilena sipër imazhit.

Ndërkohë që vëmendje mori dukja e saj, me një grim interesant në njërën pjesë të fytyrës.

Rikujtojmë, se Arilena kishte përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision 2020 me audion e këngës “Fall from the sky”.

Related posts

Julia Fox shkon për të blerë ushqime me të brendshme dhe çizme xhins

D V

Pas deklaratës së bujshme të Fifit, Adisi poston foto me të: Me ty veç shpirti flet

Lea Muslija

Lajm i madh për fansat e dyshes, Loredana dhe Noizy së shpejti sjellin bashkëpunimin e tyre

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More