Agjencia Zhurnal.mk.

Arilena Ara shfaqet unike, paralajmëron albumin e ri

Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar albumin e ri.

Arilena Ara këngëtarja e dashur e publikut, me një vokal të artë sot ka ndarë me fansat dhe ndjekësit e saj lajmin më të mirë përgjatë karriereës.

“Pop Art” është albumi të cilin bukuroshja e ka paralajmëruar me disa fjalë të mira duke shprehë lumturinë e saj.

“POP ART” THE ALBUM!????
Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë.
E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi!
Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!, ka shkruar Arilena sipër imazhit.

Ndërkohë që vëmendje mori dukja e saj, me një grim interesant në njërën pjesë të fytyrës.

Rikujtojmë, se Arilena kishte përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision 2020 me audion e këngës “Fall from the sky”.

Related posts

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

D V

Adrian Gaxha tregon trupin e tij të tonifikuar në fotografitë nga pushimet

D V

Beyonce lë pa fjalë me paraqitjen e saj në Hjuston

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!