Agjencia Zhurnal.mk.

Arilena Ara paralajmëron këngën e re të albumit “Pop Art”

Arilena Ara është një prej këngëtareve më të dashura për publikun, ndërsa sukseset e saj sa vijnë e shtohen.

Artistja e njohur prej kohësh ka bërë të ditur se është në përgatitjet të albumit të ri që do të titullohet “Pop Art”.

Ndërsa, ka nis publikimin e këngëve që do të jenë pjesë e këtij albumi, një të tillë këngëtarja pritet ta lansoi edhe në ditët në vazhdim.

Përmes një fotografi që ka hedhur në Instagram, ku ajo shihet e veshur me një kostum elegant, pantallona të zi dhe këmishë të bardhë, Arilena ka zbuluar detaje nga kënga e re.

“Më ke mungu-13, albumi Pop Art”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e imazhit që solli për 1.2 milion ndjekësit e saj në Instagram, duke njoftuar se kënga e re publikohet këtë javë.

Kujtomë që kënga e fundit e Arilenës është bashkëpunimi me Dafina Zeqirin “Thirr Policinë”, që po ashtu do të jetë pjesë e albumit të saj.

Related posts

Publikohet për herë të parë fotoja e Donaldit dhe Trixës jashtë “BBV”

Lea Muslija

Fryu qirinjtë e tortës dhe shprehu dëshirën, Noizy: Alpha 2 dhe 100 milionë euro

Lea Muslija

Pas largimit nga BBV, Fifi rikthehet në studion e spektaklit dhe flet për rrugëtimin brenda shtëpisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More