Agjencia Zhurnal.mk.

Arilena Ara duket në top formë në imazhet e reja me bikini

Këngëtarja nga Shkodra, Arilena Ara, është zhvendosur prej disa muajsh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja e njohur shqiptare ndërkohë ka qenë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit momente të ndryshme, nga pushimet e po ashtu edhe nga projektet muzikore.

Foto: Screenshot/Instagram

Së fundmi, 25 vjeçarja ka publikuar disa imazhe me bikini me anë të të cilave ka vënë në pah linjat trupore.

Ajo shquhet për fizikun atraktiv, ndonëse është e rregullt me ushtrime në palestër.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta nga ana tjetër ka qenë më e tërhequr nga muzika, pasi e fundit që lansoi mbetet “Dashuria ime”.

Ky projekt u prit mirë nga publiku dhe deri më sot ka grumbulluar afro gjashtë milionë klikime në YouTube.

Related posts

Taylor Swift shpallet artistja më e dëgjuar e vitit në Spotify me mbi 26 miliardë transmetime

D V

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

D V