Agjencia Zhurnal.mk.

Arifi – Kasamit: Është lehtë të tregosh vizatime, ne zgjidhim probleme reale të qytetarëve!

Shkup, 21 tetor – Në debatin e sotëm mes Teuta Arifit dhe Billal Kasamit ne TV 24, kur bisedohej për projektet infrastukurore të Tetovës, kandidatja e BDI-së për Tetovën ia bëri me dije kandidatit të Levizjes Besa Bilall Kasamit se: “Është lehtë të tregosh vizatime, kurse ne deri me tani kemi zgjidhur dhe do te zgjidhim me projekte problemet dhe nevojat reale te qytetareve reale të qytetarëve.”

 

Related posts

Ndahet nga jeta profesoresha Emine Zendeli si dhe ish- dekane në Fakultetin e Drejtësisë pranë UEjL

Redaksia

Osmani u takua me diplomatët e sapozgjedhur të diasporës

R Zh

Në Shkup 238 kundërvajtje rrugore, 43 për vozitje të shpejtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More