Agjencia Zhurnal.mk.

Ariana Lirey habit me një tjetër shkrim drejtuar Don Xhonit: Në kërkim të mbiemrit tuaj, unë do t’ua jap një djalë

Ariana Lirey tashmë ka bërë tituj në faqet rozë e mediet shqiptare për një lidhje të mundshme me Don Xhonin.

 

Reperja ruse, e cila për publikun u bë më e njohur pasi bëri tatuazh fytyrën e reperit, ndërsa tani po vazhdon të komentohet për veprimet e tjera.

E njëjta ditë më parë bëri një postim në InstaStory rreth editimeve të fotografive dhe në po të njëjtin shkrim në fund e kishte shënuar, Ariana Isufi, referuar mbiemrit të artistit (Xhonatan Isufi).

Ariana Lirey (Foto: Instagram)

Supermodelja edhe një herë ka befasuar me veprimin e radhës drejtuar Don Xhonit.

“Në kërkim të mbiemrit tuaj, unë dua të ua jap një djalë. Xh”, kanë qenë fjalët e Lirey.

Ariana ka bërë që të komentohet për këtë pasi saktësisht nuk dihet se çfarë po ndodh mes dyshes dhe nëse kjo do të jetë e vërtetë.

Për më shumë, edhe krijuesi i hitit “Make a Pose” duket të jetë tejet i afërt me modelen pasi shkëmbejnë vazhdimisht mesazhe me njëri-tjetrin.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

D V

Në cilin vend në Shkup do të jetojë Big Mama ?

Redaksia

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore në pasqyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More