Agjencia Zhurnal.mk.

Argjend Malaj gjen skuadër të re, prezantimi gjatë javës

Argjend Malaj nuk do të pushoj deri në afatin kalimtar dimëror, pasi tani ai vetëm se është shumë pranë të jetë pjesë e skuadrës së Drenicës.

Gazeta “Sheshi”, ka mësuar se Malaj është shumë afër marrëveshjes me kuqezinjtë.

Mesfushori pritet që gjatë këtyre ditëve të prezantohet të klubi nga Skenderaj.

www.thjerra.com

27 vjeçari me parë ka luajtur për skuadra të ndryshme si KEK-u, Prishtina, Skënderbeu, Tirana, Kamza dhe së fundmi Feronikeli.

Malaj ka fituar të gjithë trofetë e mundshëm në futbollin kosovar.

Related posts

Boçvarski në inspektim të ndërtimit të fazës së dytë të rrugës ekspres Shtip-Radovish

D V

KRRE nikoqir i takimit rajonal për sfidat dhe planet e furnizimit me gaz

Xh M

Kovaçevski siguron se nuk do të ketë shok çmimesh deri në fundvit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More