Agjencia Zhurnal.mk.

Ardit Tahiri i Dritës, shpallet YLLI I JAVËS

“YLLI I JAVËS” i xhiros së 3-të në BKT Superligë është shpallur sulmuesi Ardit Tahiri i Dritës, shkruan Gazeta Olle.

Tahiri, 18 vjeçar, ka shënuar tre gola deri më tani në tri xhirot e para, të cilët i kanë siguruar rezultate pozitive ekipit të tij dhe është golashënuesi i vetëm bardhekaltërve në edicionin e ri 2021/22.

Çmimin “Ylli i javës” e dorëzoi Fadil Sylejmani, menaxher i degës së BKT-së në Gjilan. /Gazeta Olle/

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë

Related posts

Visar Ganiu: Shesh i ri po ndërtohet para komunës së Çairit

Z.H

KE: Pjesërisht janë përmbushur rekomandimet për arsimin, pandemia ndikoi në progresin e reformave

Z.H

Editorial / Për Zaevin do të jetë e vështirë të përtypë edhe një kockë të fuqishme që e imponon Bullgaria e që e hesht BE-ja

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More