Agjencia Zhurnal.mk.

Ardit Tahiri flet për golin ndaj Malishevës dhe tregon se kujt ia dedikon

Klubi Futbollistik “Drita” ka shënuar fitore të madhe në udhëtim kundër Malishevës.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi qendërsulmuesi, Ardit Tahiri

Tahiri aktualisht është njeriu i momentit te skuadra e Dritës ku në tri ndeshje ka arritur të realizoi tre gola deri më tani.

Në një prononcim për “Sheshi”, Tahiri është shprehur i lumtur me formën që po kalon dhe se golin ia dedikon familjes.

“Jam i lumtur me formën që po e kaloj te Drita. Golin e shënuar që kishte peshën e tri pikëve ia dedikoj familjes time”, ka thënë Tahiri.

Aktualisht Drita pozicionohet në vendin e tretë me shtatë pikë të mbledhura pas tri xhirove.

Related posts

Moti sot

Xh M

Fundjavë e zjarrtë, zhvillohen dy super ndeshje në xhiron e tetë të Superligës

Redaksia

Në Gjinekologjinë e Çairit një grua 52 vjeçare për herë të parë sjellë në jetë një vajzë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More