Agjencia Zhurnal.mk.

Ardian Ismajli: Është nder i madh të stërvitesh nga një kampion si Thiago Motta

Ai ka nën urdhra edhe Ardian Ismajlin, mbrojtësin e kombëtares sonë. Ismajli ka folur për ish-mesfushorin dhe ka vetëm fjalë të mira për trajnerin e ri.

“Është nder i madh të stërvitesh nga një kampion si Thiago Motta, si fëmijë gjithmonë i shikoja ndeshjet e tij në televizor me fanellën e Interit dhe PSG-së”.

“Ne do të mësojmë shumë nga përvoja e tij e madhe si futbollist”.

Ardian Ismajli - Player profile 21/22 | Transfermarkt

“Deri më tani të gjithë po bëjnë një punë e shkëlqyer dhe ne po e kuptojmë mënyrën e tij të të luajturit, por ende duhet të përmirësohemi shumë”, tha Ismajli.

Related posts

Osmani i ndau mirënjohje Badinterit me rastin e 30 vjetorit të pavarësisë së shtetit

D V

Nuk ka asnjë rast të konfirmuar të variantit Omikron në vend, dominues është ende lloji Delta

Redaksia

Inside Story/ Zbulimi i ekspertëve: Edhe ujërat e trajtuara që derdhen në liqenin e Ohrit kanë mbetje fosfori dhe nitratesh

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More