Agjencia Zhurnal.mk.

Arbnor Morina tregon se a do të bëhet trajner i Vëllaznimit

Lidhur më këtë Gazeta inFokus ka kontaktuar Morinën për të mësuar se a është duke biseduar me klubin gjakovar.

Tekniku prishtinas i ka konfirmuar bisedimet me drejtuesit e Vëllaznimit, por ka shtuar se ende nuk ka asgjë zyrtare.

“Po është e vërtetë se jam në kontakte me klubin e Vëllaznimit. Bisedime deri me tani po vazhdojnë ashtu sikur edhe me klube tjera. Puna jonë është e tillë”, ka thënë Morina për Gazetën inFokus.

Arbnor Morina sezonin e kaluar drejtoi skuadrën e Arbërisë dhe në deri në xhirot e fundit luftoi për mbetje në Superligë.

 

Related posts

Në Shkup takim i grupit punues ndërqeveritar për bashkëpunim evropian

Z.H

Raporti vjetor për punën e Këshillit të prokurorëve publik për vitin 2020 para Komisionit për sistem politik

D V

Pasi problemi është me Arsovskën, protestat mund t’ë organizohen vetëm para qytetit të Shkupit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More