Agjencia Zhurnal.mk.

Arbnor Morina kompleton stafin e tij te FC Ferizaj

Fadil Berisha ka qenë në të kaluarën pjesë e gjeneratës së artë të FC Prishtinës.

Ai ishte edhe ndihmës-trajner i FC Prishtinës ku edhe e fitoi kupen e Kosovës, gjithashtu edhe ndihmës trajner i Përfaqësueses së Kosovës U17.

“Me përvojën e tij në futbollin vendor dhe ndërkombëtar, ne si klub presim shumë që ai do të na ndihmojë ne objektivat tona. Klubi ynë i uron mirëseardhje, duke i uruar shëndet e shumë suksese me FC Ferizaj”, thuhet në njoftimin e klubit. /Gazeta Olle/ 

Related posts

Forum Slloveni-Maqedoni e Veriut për bashkëpunim ekonomik

Z.H

Mesazhe për integrimin e rajonit në sesionin “Çka pas luftës në Ukrainë?”

Xh M

VMRO-DPMNE-ja është trashëgimtare e Vanço Mihajllovit, e njeh dhe krenohet me të, porositi Kovaçevski

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More