Agjencia Zhurnal.mk.

Arbëria asesi të këndellet, mposhtet me rezultat të thellë nga skuadra e Ligës së Dytë

Ndonëse ishin të suksesshëm gjatë stinorit vjeshtor në Ligën e Parë, Arbëria u përball me probleme të shumta në muajt e fundit.

Nga dobrajasit u larguan kryesia e klubit, stafi teknik dhe futbollistët kryesor të ekipit, shkruan Gazeta Olle.

Sot, kuqezinjtë kanë zhvilluar një ndeshje kontrolluese ndaj skuadrës nga Liga e Dytë, Vjosa.

Skuadra nga Shtimja ishte e pamëshirshme ndaj Arbërisë të cilën e mposhti me rezultat të thellë, 5-1.

Golat për bardhekaltrit u realizuan nga Muhamet Krasniqi, Ilir Pollomi, Albijon Shurdhiqi, Ardit Gashidhe Çlirim Ramadani.

/Gazeta Olle/

Related posts

Gjilani – Drita, ja në cilin stadium zhvillohet derbi i qytetit

Redaksia

Arrestohen dilerë në Shkup dhe Resnjë

Xh M

Osmani në takim me Çavushogllun në Antalia

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More