Agjencia Zhurnal.mk.

Arbër Hajdari: Mami më vishte si vajzë deri në moshën 2-vjeçare

Ish-opinionisti, Arbër Hajdari ishte njëri nga të ftuarit në emisionin “Më lër të flas” këtë të premte.

 

Arbëri ndau me publikun shumë gjëra në aspektin personal dhe atë profesional.

Ai tregoi disa detaje nga fëmijëria e tij, ku zbuloi se nëna e ka veshur si vajzë deri në moshën 2-vjeçare.

“Deri në moshën 2-vjeçare mami më vishte si vajzë për shkak se isha pas vëllait edhe prisnin vajzë dhe kishte blerë vetëm gjëra për vajza. Gjatë asaj kohe kam qenë edhe pak pa qejf, kalova një fëmijëri të vështirë”, tha ai.

Ndër tjerash ai tregoj se ka pasur probleme me shëndetin gjatë fëmijërisë.

“Pata një infeksion i cili më mori disa vite edhe duke më rrezikuar jetën dhe prindërit e mi më treguan se doktori iu ka thënë se e kam jetë të dytë. Ka zgjatur për 5 vjet si problem”, u shpreh tutje ish-opinionisti.

Related posts

Adriana Matoshi me të dashurin në pushime: Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm, i uroj çdo femre një burrë si ai

D V

Kate Moss dhe vajza Lila, 18 vjeç, ecin në të njëjtën pistë në Javën e Modës në Milano

D V

Arilena dhe Noizy po vijnë me duet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More