Agjencia Zhurnal.mk.

Arbër Bytyqi transformohet në versionin e tij femër për Halloween

Ai kohë më parë u komentua për ndryshimin e madh në dukje, pas humbjes së 34 kilogramëve.

 

Por, një ndryshim drastik, grimeri i njohur shqiptar, Arbër Bytyqi ka vendosur të bëjë edhe për festën e Halloween.

Bytyqi ishte në qendër të vëmendjes edhe një herë kur ai postoi një video në llogarinë e tij të Instagram-it, ku grimeri shihet i transformuar në versioni e tij femër.

Foto: Screenshot/Instagram

“Arba është rikthyer”, ka shkruar make-up artisti nga Prizreni, ku shihet me flokë të gjata dhe grim të theksuar.

Video e tij mori reagime dhe komente të shumta, ndërsa emra të njohur të estradës kanë shpërndarë në llogaritë e tyre ndryshimin e Arbërit.

Foto: Screenshot/Instagram

Kujtojmë që grimeri njihet për bashkëpunimin dhe përkujdesjen e dukjes për disa prej emrave më të njohura të femrave të estradës në vend.

Related posts

Trejsi Sejdini pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik

D V

Mbretëresha ka vendosur të ndjekë ligjërisht çdo sulm të Harry dhe Meghan

Redaksia

Është martuar reperi Buta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More