Agjencia Zhurnal.mk.

Arbenita Ismajli shfaqet elegante dhe tërë shkëlqim në imazhet e reja

Arbenita Ismajli iu qëndron afër fansave përmes postimeve të ndryshme që bën në Instagram.

 

Modelja e njohur është tejet aktive ku sjell vazhdimisht imazhe që në fokus kanë linjat e saj joshëse, për të cilat edhe njihet më së miri.

Edhe së fundmi, modelja ka mahnitur me dukjen kur postoi disa imazhe në të cilat erdhi sa elegante, aq edhe tërheqëse.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Zeshkania shihet e veshur në një fustan të bardhë dhe të ngushtë, me një prerje të veçantë tek belin, ndërsa ia theksonte linjat në mënyrë perfektë.

Arbenita kompletoi pamjen joshëse dhe me një grim të theksuar, dhe vathë ari, ndërsa flokët e gjata dhe të drejta i la pas supeve.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave të sak, që vazhdimisht e komplimentojnë për fizikun.

Modelja ndërkohë ka arrit që shumë shpejt t’i rikthej format, pasi muaj më parë u bë nënë e një vajze. 

Related posts

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

D V

Ledri dhe Sara zgjedhin Italinë për pushime, postojnë fotot e ëmbla familjare

D V

“Do na marin për lezbike”/ Beniada dhe Einxhel puthen në buzë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More