Agjencia Zhurnal.mk.

Arben Taravari shpall fitore në Gostivar

Shkup, 17 tetor – Taravari shpalli fitore në Gostivar.

 

Kandidati i Aleances për Shqiptarët, Arben Taravari, ka shpallur fitore në rrethin e parë në Gostivar, shkruan Zhurnal.

“Gostivarasit votuan Gostivarin”, ka shkruar Taravari në Facebook.

Ai nuk ka bë të ditur nëse do ketë raund të dytë ose jo.

Arben Taravari shpall fitore në Gostivar

Posted by ZHURNAL.MK on Sunday, October 17, 2021

Edhe rezultati nga Komisioni Zgjedhor në këto momente tregon se Taravari është në epërsi.

Related posts

Osmani për vizitë dyditore të punës në Bruksel, takim i paralajmëruar me Stoev

Z H

Mot me diell dhe stabil

D V

Ali Ahmeti: Zgjedhjet e lira janë pasqyra e nivelit të demokracisë së vendi

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More