Agjencia Zhurnal.mk.

Arben Taravari i kërkon falje babait të Ëmblës

Shkup, 8 shkurt – Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari sonte është në ClickPlus në TV21.

Duke folur për deklaratat e djeshme, ku tregoi variant krejtësisht tjetër për Ëmbla Ademin, duke supozuar se përveç se ka Sindromin Daun, ka edhe simptome të Autizmit me momente agresiviteti.

Për këtë deklaratë reagoi babai i Ëmblës, Ilir Demiri duke demantuar me raporte mjekësore.

Kërkoi që Taravari t’i kërkojë falje publike

Për këtë, Taravari e bëri në ClickPlus.

“Ja nëse babai i Ëmblës është ndjerë i ofenduar… ja unë 100 herë i kërkoj falje… unë nuk e kam kontrolluar Ëmblën…”, tha Taravari.

Related posts

Gjykata Supreme anuloi arrestimin e babait të Vanjës, përcaktoi arrest shtëpiak dhe masë kujdesi

D V

Mexhiti: Gjithçka po shkon sipas planit! Regjimi Ahmeti, Grubi, Osmani do të bie

D V

Top Channel shkruan për “takim të fshehtë” Taravari-Ahmeti, demanton Taravari: Spekulim absolut!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky