Agjencia Zhurnal.mk.

Arbanna dhe Turabi së shpejti vijnë ‘Në kujtime t’mia’

Ata po vijnë edhe me një tjetër bashkëpunim.

Fjala është për këngëtaren Arbanna e cila po e sjell edhe një duet bashkë me Turabin.

‘Në kujtime t’mia’ quhet ky projekt muzikor, që mban vulën e Arbannës sa i përket tekstit, kurse, producimi u bë nga Granit Gashi dhe Dardi.

Padyshim, projekti u finalizua edhe me videoklip, madje, në rrjetet sociale po qarkullon edhe një trajler i klipit i cili në pak sekonda po duket interesant.

Se çka do sjellin dyshja, presim ta shohim shumë shpejt.

https://www.instagram.com/onima.co/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3ae8c9da-3ed3-489b-a266-c4b05e6beb86

Related posts

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

D V

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

D V

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

D V