Agjencia Zhurnal.mk.

Apasiev me reagim të ‘ashpër’ pas mungesës së Rexhepit: “E paskan kidnapuar”

Deputeti dhe lideri i së majtës Dimitar Apasiev, ka shkruar në Facebook, duke parë mungesën e deputetit të Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi.

 

Ai në hkrimin e tij, thotë se Qeveria ka kidnapuar deputetët, vetëm për të mbetur në pushtet.

“E fuqishme. Kidnapuan deputet duke menduar se ashtu nuk do të bien”, ka shkruar Apasiev.

Јако еј! КИДНАПИРАЛЕ пратеник мислејќи дека така нема да паднат!?#МафијаVsПратеници

Posted by Димитар Апасиев on Thursday, November 11, 2021

Related posts

Pas mocionit u “tollovit” politika, athua kush fitoi, e kush humbi pika?

I Z

Holanda dhe Suedia me masa të lehtësuara për hyrjen e qytetarëve të vaksinuar të Maqedonisë së Veriut

D V

Prej sot deri të premten pagesë në faza të pensioneve të shtatorit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More