Agjencia Zhurnal.mk.

Antonela, krejtësisht ndryshe nga ajo që shfaqet në Instagram?

Ish-banorja e “BBV” Antonela Berisha vazhdon të jetë një personazh mjaft i komentuar në media.

 

Shumë postime të Antonelës marrin vëmendjen e publikut dhe mediave.

E kjo për arsye të veshjeve të saja elegante dhe pamjeve tërheqëse.

Mirëpo së fundmi faqja “Vipat e bllokut” e publikoi një imazh se si dukej Antonela live dhe në Instagram.

Vlen të theksohet se Antonela famën e mori nga pjesëmarrja e saj në sezonen e dytë të “Për’Puthen”.

Related posts

Ç’po ndodh mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës, kjo foto futi në dyshime gjithë fansat e ish-çiftit

D V

Beatrixi kërkoi të dilte nga shtëpia, por a do e ndiqte Donadi? Ja si përgjigjet aktori

D V

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More