Agjencia Zhurnal.mk.

Antonela i kthehet Donaldit: Nuk qenke gjë në seks

Mbrëmë kur po diskutonin në oborr, banorët e Big Brother Vip kan hapur temën e pornografisë dhe varësisë ndaj saj. Donaldi thoshte se nuk kishte parë kurrë pasi Einxhel e pyeste vazhdimisht.

Aty është bërë pjesë e bisedës dhe Antonela, e cila i drejtohet Donaldit e çuditur duke i thënë se “kush e di si do jetë në shtrat”.

Donald: Jo nuk kam parë, mund të kem parë kur kam qenë i vogël në ajër, por pastaj kuptoja se s’duhet të shikoja atë gjënë.

Einxhel: Janë bërë që t’i shikosh.

Donald: Nuk kam parë.

Antonela: Ça s’ke parë ti?

Donald: Porno.

Antonela: Porno s’ke parë ti?!

Donlad: Po.

Antonela: Kush e di si do jesh në shtrat. S’do jesh gjë. Se nga pornoja mund të mësosh shumë. Ma beso.

Donald: Nga porno demoralizohesh.

Antonela: Unë jo! Ma beso, mëson shumë taktika. Nuk e di domethënë, mashkulli i parë që thotë s’kam pa porno.

Related posts

Mes një situate të komplikuar në jetën private, Donald Veshaj: Bëni atë që ju bën të lumtur

D V

Surprizë, Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Lea Muslija

Big Mama thirrje produksionit të Big Brother VIP: Kur do ta nxirrni videon ku unë pretendohet se kam sharë serbisht?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More