Agjencia Zhurnal.mk.

Ankesa interesante e klubit norvegjez para ndeshjes me Prishtinën: 20 sekonda me 4G kushton rreth 50 euro

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” u mbyll me rezultatin 2-1 në të mirë të skuadrës së drejtuar nga Zekirija Ramadani.

Kampioni në fuqi norvegjez ka bërë një postim interesant në faqen zyrtare në “Twitter”, para fillimit të ndeshjes, shkruan Zeri.info.

Bodo/Glimt njoftoi tifozët se nuk do të shohin shumë përditësime në “Twitter”, duke u ankuar në çmimet e larta të internetit.

“Jemi në Prishtinë!

Nuk do të ketë shumë përditësime në Twitter pasi 20 sekonda me 4G kushton rreth 500 NOK (47,95 euro). Mbulimin e plotë e gjeni në faqen zyrtare, kur administratori kthehet në hotel” – thuhet në shkrimin e publikuar nga faqja zyrtare e klubit nga Norvegjia. /Zeri.info

 

Related posts

Në mungesë të stadiumeve në Kosovë, edhe Drita detyrohet të bëjë ndryshime në orar për ndeshjen me Inter Turkun

Redaksia

Moti sot

Xh M

In Memoriam: Ndërroi jetë gazetari dhe shkrimtari i niohur nga Shkupi, Rrahim Ganiu

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More