Agjencia Zhurnal.mk.

Anita Haradinaj pjesë e “Dance With Me”

Pjesë e spektaklit “Dance With Me” do të jetë edhe moderatorja e njohur kosovare, Anita Muçaj- Haradinaj.

 

Këtë e ka konfirmuar  në profilin e saj zyrtar moderatorja Alketa Vejsiu, shkruan arbresh.info.

“Rikthehemi kete te hene ora 20.15 Live, ne edicionin e 7 te @dancewithme.albania

Kasti i te henes dhe hyrje fe reja ne vazhdim…

Ju presim”, shkruan Vejsiu në postim

Related posts

Partner i famshëm apo jo? Semi habit me zgjedhjen e saj

D V

Dua Lipa paralajmëron këngën e re, publikon foto nga një studio muzikore

Lea Muslija

Luana Vjollca plot sharmë dhe elegancë nga pushimet në Mykonos

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More