Agjencia Zhurnal.mk.

Angelina Jolie dhe Weeknd u fotografuan duke darkuar së bashku në Los Angeles

Ja një dyshe që nuk do të prisnit të shihnit së bashku.

Page Six raporton se Angelina Jolie dhe The Weeknd u fotografuan duke darkuar së bashku në Los Angeles. Paparazzi i kapi ata duke lënë restorantin italian Giorgio Baldi veçmas mbrëmë, shkruan ELLE.

Ata darkuan së bashku atje për orë të tëra, në dalje. Jolie kishte veshur një xhaketë dhe fustan të zi prej mëndafshi, ndërsa The Weeknd ishte me një xhaketë xhins, pjesën e sipërme të errët dhe xhinse për rastin.

Ndërsa nuk është e pamundur që të ketë qenë një takim (të dy Jolie dhe The Weeknd aktualisht janë single), ka shumë të ngjarë të ishte një takim biznesi, bazuar në atë që një burim i tha Page Six.

“Ata qartë nuk po përpiqen të fshehin [datën e darkës]”, i tha një burimi pranë The Weeknd. “Ai padyshim që është përqendruar në arritjen e biznesit të filmit. Ai ka serialin e ri HBO në të cilin po luan”.

Weeknd do të interpretojë në projektin e tij të ri, seriali HBO Max The Idol. Weeknd është gjithashtu duke shkruar bashkë serialin, i cili “ndjek një këngëtare femër të muzikës pop që fillon një romancë me një pronar enigmatik të klubit L.A. i cili është udhëheqësi i një kulti të fshehtë”, shkroi Variety për premisën.

Weeknd do të jetë gjithashtu një producent ekzekutiv në serialin me Reza Fahim dhe Sam Levinson të Euphoria.

Weeknd më parë shkroi një episod të babait amerikan dhe shprehu një karakter të bazuar në vetvete. Ai gjithashtu luajti veten në filmin e hitit 2019 Uncut Gems.

Related posts

Miss Venezuela vdes pas një operacioni rutinë në fytyrë

Xh M

Gazetarja e njohur: Kam fjetur me shokun e ngushtë në një dhomë, kur shkonim me pushime

D V

Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy