Agjencia Zhurnal.mk.

Anëtari i TBA-së kërcënon sërish Noizyn: Kush vë dorë mbi pjesëtarët e TBA-së i ka thënë ferrit hapu

Së fundi reperi i njohur Noizy është përfshirë në disa situata jo edhe aq të lakmueshme.

 

Pak ditë më parë, Noizy dhe ish anëtari i TBA-së, Kleviol Ahmeti i njohur si Cllevio, u përfshinë në një përleshje fizike.

Kjo përleshje është kryetema në mediat rozë.

Lidhur me këtë kanë reaguar edhe personazhe të njohura të cilat kanë raporte me dy reperët.

Së fundmi, ai që ka reaguar ka qenë miku i Cllevios, “Biiemtii” i cili në një video u shpreh se gjakun e Cllevios do e marr ai.

“Cllevio Serbiano, mos u mërzit, gjakun ta marr unë. Kush vë dorë në pjesëtarët e TBA, i ka thënë ferrit hapu”, dëgjohet duke thënë ai në video.

Kujtojmë, që Cllevio ka qenë anëtar i grupit “TBA” gjatë kohës që jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe mbante nofkën “Hudra aka Problemi”.

Related posts

Ledri Vula humbi baraspeshën në skenë në një nga performancat e fundit

D V

Minifund dhe bluzë të hapur, Arta Elezaj atraktive në foton e fundit

Lea Muslija

Ronela Hajati reagon sërish ndaj komenteve negative: Opinionistë të kalbur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More