Agjencia Zhurnal.mk.

Ana Kabashi shfaqet tërheqëse edhe në kostumin e natës së Halloween, thekson format e veshur në të zeza

Kanë filluar festimet e natës së Halloween e cila zyrtarisht mbahet sot (31 tetor).

 

Shumë emra të njohur të estradës kanë përzgjedhur kostume interesante për tu shndërruar në një pamje që rrallë herë i shohim.

Edhe këngëtarja, Ana Kabashi ka përzgjedhur një kostum më ndryshe se herët e tjera, por që edhe kësaj radhe u kujdes të dukej joshëse dhe të theksonte linjat për të cilat komentohet vazhdimisht.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

E veshur e tëra në të zeza, me një trupore me dekolte të hapur e stiluar me zinxhirë sipër, Ana vendosi të dukej si ‘macë’, ndërsa u shfaq tejet atraktive dhe më në formë se asnjëherë më parë.

“Shpirti i “Natës së Shtrigave”, thyej rregullat!! 3 pluma t’fundit”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e imazheve që ndau me fansat në Instagram.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Ndryshe, Ana mbetet aktive me projekte muzikore, kënga e saj e fundit “Sa kem pi” erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip, ndërsa po punon për këngë të reja.

Related posts

Gjendja shëndetësore e Adriana Matoshit është stabile, pritet të lirohet nga spitali

D V

U vra sepse refuzoi të martohej me kushëririn, historia e të Bukurës së Bagdadit që preku të gjithë

D V

Heidi Lushtaku ndan videon ku tregon aftësitë në Kickboxing

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More