Agjencia Zhurnal.mk.

A&N prezanton transferimin e ri, por pa ia përmendur emrin dhe mbiemrin duke bërë lojë shpërblyese me tifozët

A&N ka vazhduar me përforcime për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

Skuadra prizrenase ka zyrtarizuar futbollistin nga Bregu i Fildishtë, Noumoufa Diarra.

Lojtari në fjalë edicionin e kaluar ka qenë pjesë e FC Dardanës ku kishte pasur paraqitje shumë të mira.

Gjithsesi në prezantimin e tij zyrtar, klubi prizrenas nuk ia ka përmendur emrin, pasi për këtë ka bërë një lojë shpërblyese për tifozët e tyre.

/Gazeta Olle/

Related posts

Ulpiana ia bënë sefte, stërvitet në fushën e re të stadiumit “Sami Kelmendi”

Redaksia

Në UT filloi edicioni XVI i manifestimit tradicional kulturor “Ura me tri harqe”

Xh M

Zaev i lumtur që për katër vjet paga mesatare është rritur për 5.766 denarë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More