Agjencia Zhurnal.mk.

Amir godet me të parën, publikon projektin “Zemra jem”

Me tekst nga Dardy, muzikë nga Qendra Music dhe Luis Frroku kurse masterizim nga Hevzi Kumanova, këngëtari i ri Amir Brahimi që tashmë në skenë njihet vetëm me emrin Amir, ka sjellë projektin e tij të parë të titulluar “Zemra jem”, një projekt mjaft atraktiv profesional që tashmë këngëtari i ri shqiptar e ka sjellur për publikun. Me prejardhje nga Shtimja por që jeton në Lousanne të Zvicrës, Amiri nuk do të ndalet me kaq. Pasiqë ka kënduar për disa vite dhe që erdhi me projektin e tij të parë profesional, ai po gatuan edhe shumë projekte të reja të cilat pritet që të publikohen gjatë vitit të ardhshëm.

Related posts

Kim Kardashian bëhet me Cybertruck, i çon fëmijët në shkollë me veturëne re të Teslas

D V

Pasi u largua nga “Prive”, Liberta shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Kolumbisë

D V

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy