Agjencia Zhurnal.mk.

Amerikani që pretendon se ka parë jetën e përtejme, thotë se ‘vizitoi parajsën dhe ferrin’

Një oficer policie në pension i cili ‘vdiq’ pas një përplasje të tmerrshme makine thotë se ai vizitoi parajsën dhe ferrin para se të kthehej në jetë.

 

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Jeff Coulter tha se ai e përjetoi jetën e përtejme kur ai ‘vdiq’ për pak kohë pasi makina e tij u përfshi në një përplasje me një makinë tjetër në vitin 2014.

Ai tha se përplasja dukej më shumë si një shpërthim.

Oficeri amerikan u plagos aq rëndë sa që duhej të transportohej me aeroplan në një spital në Cincinnati, Ohio.

Por fatkeqësia ndodhi gjatë një prej disa operacioneve urgjente kur zemra e tij ‘u ndal’.

Ishte atëherë, kur ai pretendon se shpirti i tij u largua nga trupi i tij dhe ai pa parajsën dhe ferrin.

“Unë fillova të shoh imazhet e demonëve dhe fillova të dëgjoj të qeshura”, u shpreh ai.

Related posts

Detyra e matematikës duket aq e thjeshtë: Të gjithë thonë që kanë të drejtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

D V

Momenti kur turbina me erë që peshon 126 ton bie në ujë

D V

“Nëntë Dan”, Donald Trumpit i jepet brezi i zi në tekuando, ish-presidenti amerikan nderohet me titullin më të lartë pa bërë asnjë luftë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More