Agjencia Zhurnal.mk.

Ambasadorja Kim shëtitje buzë detit dhe takim me peshkatarët: E lumtur ta nis javën në Vlorë

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim e ka nisur javën me një shëtitje në bregdetin e Vlorës.

 

Vetë ajo ka ndarë foto në rrjetet sociale me peshkatarë dhe banorë të zonës.

Kim shprehet se është e lumtur ta nisë të hënën me këtë shëtitje buzë plazhit të Vlorës.

“E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës”, shkruan ajo.

Related posts

Veliaj pret në bashki Florian Markun: Na gëzove në një moment të vështirë, vitin e ardhshëm do organizojmë ndeshje në Tiranë

D V

“Dikur një ëndërr, sot një realitet”, Pacolli jep lajmin e mirë: Nis sot puna për ndërtimin e aeroportit të Vlorës, mega-projekt për ekonominë shqiptare

D V

Olta Xhaçka: Viktimat janë shqiptarë të Maqedonisë së Veriut

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More