Agjencia Zhurnal.mk.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim takohet me Dua Lipën

Artistja e njohur me famë botërore ka ardhur dje në Tiranë. Dhe, Dua Lipa u takua me figura të njohura politike atje.

 

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, e cila postoi një fotografi me Dua Lipën tregoi se ka darkuar me artisten dhe familjen e saj.

https://www.instagram.com/p/CRsIYYsDLbc/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ndau fotografi në rrjetin e saj social Instagram bashkë me këngëtaren.

“Më pëlqeu të shijoja një darke më Dua Lipën dhe familjen e saj, si dhe me miqtë e saj. Bisedë e mahnitshme në lidhje me njohjen e fuqisë dhe përgjegjësisë që të gjithë kemi (edhe nëse nuk jemi zgjuar ende) për ta bërë botën thjesht pak më të mirë, secili në mënyrën tonë. Dua është një super yll i mirëfilltë jashtë skenës, aq më shumë”- shkruan Yuri Kim.

Related posts

Mbretëresha Elizabeth kërkon autografin e parë në jetën e saj…Dhe ja kujt!

D V

Dua Lipa mahnit sërish me stilin e veshjes, vjen e veçantë në imazhet e reja

D V

Xhensila shfaqet nga Disneyland në Paris me Ajkën dhe Bes Kallakun

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More