Agjencia Zhurnal.mk.

Ambasada e Gjermanisë në Shkup me njoftim në lidhje me terminet

Shkup, 22 nëntor – Nga ambasada e Gjermanisë në Shkup njoftojnë se aplikimet për termine për muajin janar duhet të bëhen duke u regjistruar në listën e pritjes për termine nga data 05.12.2022 në orën 10:00 deri më 13.12.2022 në orën 15:00.

 

Më tepër në linkun në vijim:

Regjistrimi dhe caktimi i termineve sipas “Rregullores për Ballkanit Perëndimor”

Related posts

Ministri Osmani pret në takim ambasadorin e ri briatnik

Xh M

Kasami: Shumë shpejt por edhe më i fuqishëm do të rikthehet transporti publik në Tetovë

Redaksia

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More